پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

افتتاح مدرسه ممرزکن بابل در چهارمین روز از هفته دولت

آیین افتتاح مدرسه 3 کلاسه در روستای ممرزکن شهرستان بابل باحضور سعادتی،کریمی نمایندگان محترم مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی، مهدی استادیان ساروی مدیرکل نوسازی مدارس استان مازندران،آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن استان،گرجی فرماندار بابل برگزار شد.

 

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس مازندران: مهدی استادیان ساروی مدیر کل نوسازی مدارس استان با گرامیداشت یادو خاطره دو شهید بزرگوار رجایی و باهنر اظهار داشت: با توجه به اینکه مدرسه روستای ممرزکن بابل به علت فرسوده بودن بنا از استحکام برخوردار نبود و خطراتی دانش‌آموزان را تهدید می‌کرد تصمیم گرفته شده بود مدرسه ای مستحکم و درشان دانش آموزان ساخته شود که الحمدالله در چهارمین روز هفته‌ی دولت در سال ۱۴۰۲ افتتاح گردید.

استادیان تصریح نمود: آموزش و پرورش زیرساخت توسعه همه جانبه کشور است و برای همین باید از ظرفیت دولت و شورای آموزش و پرورش و خیرین نیک اندیش نیز بهره گرفت و خوشبختانه در این سالهای اخیر شاهد افتتاح مدارس در سطح استان و شهرستان بودیم که نشان دهنده عزم و اراده دولت و خیرین عزیز برای رفع مشکلات فضاهای آموزشی می باشد.

گفتنی است: این پروژه دارای۳ کلاس درس و 180 مترمربع زیربنا می باشد که با نظارت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان احداث گردیده است.

یادآور می شود در هفته دولت ۲۸ پروژه شامل ۱۵۲کلاس با زیربنای ۲۴ هزارمتر مربع است که به فضاهای آموزشی استان اضافه می شود.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *