پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

باخت دریای بابل از چادرملو

تیم فوتبال چادرملو موفق شد در دیداری دور از خانه با نتیجه 3 بر صفر دریای بابل را از پیش رو بردارد.

ورزش‌سه: در آخرین بازی نیم‌فصل اول لیگ دسته اول، تیم چادرملو اردکان میهمان تیم دریای بابل بود که موفق شد این تیم را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دهد تا با ۳۸ امتیاز قهرمان نیم فصل شود.

شاگردان سعید اخباری بازی را هجومی آغاز کردند و چند موقعیت خوب هم به دست آوردند که این موقعیت‌ها با بدشانسی تبدیل به گل نشد. در ادامه اما و در وقت‌های اضافه نیمه اول این رضا محمودآبادی بود که روی پاس هادی حبیبی‌نژاد و با ضربه‌ای دقیق دروازه تیم میزبان را باز کرد تا نیمه اول با برد چادرملو به پایان برسد.

در نیمه دوم، دو تیم تغییراتی در نفرات خود به وجود آوردند. در دقیقه ۶۰ هادی حبیبی‌نژاد با ضربه‌ای فنی دروازه دریا بابل را برای دومین‌بار باز کرد. در ادامه چادرملو باز هم روی دروازه تیم بابلی موقعیت‌سازی کرد تا باز هم حبیبی‌نژاد دومین گل خود و سومین گل چادرملو را در این بازی به ثمر برساند. 

شاگردان داود سیدعبای نتوانستند در این بازی عملکرد خوبی داشته باشند و تنها موقعیت خطرناک دریای بابل در این بازی، ضربه‌ای بود که با فاصله کم از بالای دروازه حجت صدقی به بیرون رفت. 

تیم دریای بابل با قبول هشتمین شکست فصل با 11 امتیاز در رتبه شانزدهم باقی ماند تا با توجه به 8 تساوی و تنها کسب یک پیروزی در نیمه اول فصل، کار سختی برای ماندن در لیگ یک در نیم فصل دوم داشته باشد.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *