پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

بازدید سرزده فرماندارویژه شهرستان بابل ازنانوایی های سطح شهرستان بابل

بازدید سرزده فرماندارویژه شهرستان بابل ازنانوایی های سطح شهرستان بابل

در بازدید سرزده فرماندار ویژه شهرستان بابل از نانوایی های سطح شهرستان بابل، نانوایی های که کم فروشی و تعطیلی خودسر داشته اند و نیز رعایت نکات بهداشتی را مد نظر قرار ندادند، شناسایی شدند.  


خبرگزاری آریا: قاسم عزیززاده گرجی صبح امروز دربازدید سرزده از نانوایی های سطح شهرستان بابل گفت: بازدید ازنانوایی های سطح شهربه صورت مستمرانجام خواهدشد و بر این اساس با متخلفان برخورد و افراد منظم تشویق خواهند شد.        
وی گفت: وزن چانه بربری یارانه ای باید 420 گرم و آزاد پز 500 گرم باشد. همچنین وزن چانه لواش 125 گرم و سنگک 450گرم است و کمتر از این مقدار تخلف محسوب می شود.      
فرماندارویژه شهرستان بابل بابیان اینکه، از20 نانوایی سطح شهربازدید شده است، تصریح کرد: نانوایی های که کم فروشی و تعطیلی خودسر داشته اند ونیز رعایت نکات بهداشتی را مد نظرقرارندادند، شناسایی شدند.          
عزیززاده گرجی بیان داشت: برخی از نانوایی ها هم تمامی استانداردهای لازم را رعایت کرده بودند و هیچ مشکلی در فرایند کاری آنها وجود نداشت.بازدید سرزده فرماندارویژه شهرستان بابل ازنانوایی های سطح شهرستان، یک نانوا را که در حال قاچاق آرد و فروش به قیمت آزاد بود را شناسایی کرد.     
فرماندارویژه شهرستان بابل درپایان تصریح کرد: شهرستان بابل دارای قریب به 800 نانوایی است که در مازندران رتبه نخست را دارد.    

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *