پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

بیات لو سرمربی تیم دریای کاسپین بابل: روی اشتباه داوری گل خوردیم/ شروع بدی در لیگ داشتیم

بیات لو سرمربی تیم دریای کاسپین بابل: روی اشتباه داوری گل خوردیم/ شروع بدی در لیگ داشتیم

 

    سرمربی تیم دریای کاسپین بابل می گوید تیمش در طول بازی تیم برتر میدان بود و از روی یک اشتباه داوری ون پارس به گل رسید.

خبرگزاری برنا؛ وحید بیات لو پس از شکست یک بر صفر تیمش در مقابل ون پارس در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا به تیم ون پارس تبریک می گویم و از هواداران تیم عذرخواهی می کنم، هواداران بسیار خوبی داریم و شرمنده آنها هستیم.

وی افزود: لیگ را خوب شروع نکردیم، به دنبال توجیه و بهانه تراشی نیستیم و باید واقعیت ها را قبول کنیم. بدون برنامه ریزی نمی توان موفق بود و نیاز به زمان داریم.

وی ادامه داد: صد در صد امروز تیم برتر زمین بودیم، چهار موقعیت دو به تک را از دست دادیم؛ نیمه اول بدون اینکه تیم ون پارس ضربه ای به دروازه ما بزند صفر برصفر به پایان رسید.

سرمربی تیم دریای کاسپین بابل اضافه کرد: نیمه دوم را خوب شروع کردیم و فکر می کنم روی یک اشتباه داوری، بازیکن ما در محوطه هجده قدم شارژ شد و خیلی راحت داور از آن صحنه گذشت و بازیکن ون پارس گل زنی کرد. بعد از آن دیگر هیچ موقعیتی وی پارسی ها جز چند ارسال روی دروازه نداشتند.

وی خاطرنشان کرد: عکس العمل ما بعد از گل هم خوب نبود و نتوانستیم کاری انجام دهیم  و دلیل آن این است که تمرینات را دیر شروع کردیم، تیم ما و تیم مشهد آخرین تیمهایی بودیم که در لیگ دسته یک بسته شدیم.

وی تصریح کرد: روند تیم ما رو به رشد است و خوشبختانه هواداران ما فوتبال را می فهمند و در شهری هستیم که میزبان مربیان ملی در آنجا کار کردند. مشکلات ساختاری زیادی در باشگاه داریم، آقای رمضانی انسان خوبی است که زحمت می کشد و ما نیز تا جایی که می توانیم کار می کنیم. امیدوارم بدشانسی های ما نیز تمام شود و بتوانیم روند مثبت خود را شروع کنیم و به بالای جدول برسیم.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *