پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

متلاشی شدن باند جعل و کلاهبرداری میلیاردی در بابل

جانشین انتظامی استان مازندران از دستگیری پنج متهم و متلاشی شدن باند جعل و کلاهبرداری با ۴۰ فقره کلاهبرداری به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان بابل خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید موسی حسینی گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان بابلی مبنی بر اینکه افرادی با ترفندهای مختلف از جمله ثبت ازدواج در شناسنامه قبل از رسیدن به سن قانونی، اخذ وام ازدواج و… اقدام به کلاهبرداری از آنان کرده اند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند متهمان را شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه، ۵ جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

جانشین انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در مخفیگاه متهمان تعداد ۱۱ فقره مهر جعلی ادارات دولتی و دفترخانه‌های اسناد رسمی و همچنین ۴۰ جلد شناسنامه جعلی کشف شد.

سردار حسینی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات صورت گرفته به ۴۰ فقره جعل اسناد و کلاهبرداری با شگردهای متقلبانه به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در سطح استان مازندران اعتراف کردند، اظهار کرد: اعضای این باند، بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *