پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

کشف 18 فقره کلاهبرداری از طریق فروشگاه های مجازی

 فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری باند کلاهبرداران حرفه ای که با انتخاب طعمه های خود از درگاه فروشگاه های مجازی اقدام به کلاهبرداری از آنها کرده بودند، خبر داد.


خبرگزاری آریا: سرهنگ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان بابل اظهار داشت: در پی شکایت افرادی مبنی بر اینکه خودرو های خود را در نرم افزارهای مجازی برای فروش آگهی کرده بودند و فردی تحت عنوان خریدار با آنها تماس و وبا ارائه چک های جعلی و بلاصاحب اقدام به خرید خودرو نمود ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت .
وی افزود: در بررسی کارشناسان پلیس آگاهی مشخص شد این فرد با همدستی دو نفر دیگر با مالکان خودرو که در فروشگاه های مجازی برای فروش آگهی شده بودند تماس و ضمن خرید خودرو با چک های جعلی و بلاصاحب، خودرو ها را به استان های همجوار منتقل و به فروش می رساندند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابل ادامه داد: پس از انجام اقدامات تخصصی فرد کلاهبردار و همدستان وی شناسایی و دستگیر و در اعترافات خود به 18 فقره کلاهبرداری اعتراف نمودند که با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.
سرهنگ شالیکار در پایان در خصوص آگهی های درج شده در فروشگاه های مجازی، گفت: شهروندان در صورت معامله از طریق سایت های اینترنتی با رعایت تمام جوانب و اطمینان از پرداخت وجه اموال خود را تحویل خریداران دهند.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *