پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو
آمار کرونا

آمار بستری های کرونایی در بابل و مازندران

آمار بستری های کرونایی در بابل و مازندران

طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۱۱۰ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۲۷ نفر رسید که از این تعداد ۸۶ بیمار بدحال هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از  مازندران، روزهای کرونایی با چاشنی قرمز شدن برخی از شهرهای استان درحالی سپری می‌شود که شمار مبتلایان کماکان بالا است و از همه مهم‌تر کم‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی نگران‌کننده است.

طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۹۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

طی همین مدت تعداد ۹۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

هم اکنون ۳۵۰ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۷۷ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در حال حاضر  ۷۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ بیمار جدید بستری و ۱۷ بیمار هم  ترخیص شدند.

همچنین ۹ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

طی شبانه روز گذشته با بستری شدن ۱۱۰ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۲۷ نفر رسید که از این تعداد ۸۶ بیمار بدحال هستند.

همچنین در شبانه‌روز گذشته یک مورد فوتی براثر کرونا در مازندران گزارش شد.

به گزارش فارس، آبریزش بینی، گلودرد، سردرد، سرفه‌های مداوم و خستگی به عنوان رایج‌ترین علائم زیرسویه‌های BA.۵ ویروس کرونا بوده که رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک به‌ویژه در محیط بسته و تکمیل دوره واکسیناسیون مورد تاکید است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *