پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو
شهرداری

احداث شبکه هدایت آب های سطحی در بابل

احداث شبکه هدایت آب های سطحی در بابل

محمد قاسم دابوئیان شهردار منتخب بابل  از آغاز  پروژه جمع آوری هدایت آب های سطحی در نقاط مختلف شهر خبر داد و گفت: از روزهای گذشته پروژه هدایت آبهای سطحی در محله کتی شرقی آغاز شد و در بسیاری از محلات بابل انجام خواهد شد.

مهندس دابوئیان با تاکید بر لزوم اجرای پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در بابل با هدف رفع آبگرفتگی احتمالی در مواقع بارش های شدید، گفت:

افزایش کیفیت زندگی شهروندان یکی از شاخص‌های رضایت از عملکرد شهرداری‌ها بوده که ساماندهی معابر شهری یکی از ملاک های مهم رضایتمندی شهروندان از خدمات شهرداری می‌باشد. بر همین اساس، شبکه هدایت آب های سطحی و احداث کانال ۵۰۰ با هدف سهولت در عبور و مرور، ارتقای سطح ایمنی معابر و مدیریت بهنگام بحران در شرایط جوی نامناسب از پروژه‌های مهم شهرداری محسوب می‌شود.

شهردار منتخب بابل افزود: حتما شهروندان عزیز به خاطر دارند در سال‌های اخیر بعضی از نقاط سطح شهر، با بارش باران دچار آبگرفتگی شدید می‌شد و گذر از آن معابر عملا غیرممکن بود و مشکلات زیادی برای عبور و مرور به همراه داشت. شهرداری بابل با شناسایی این نقاط، طبق اولویت، نسبت به احداث شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی و احداث کانال اقدام خواهد کرد.

وی ادامه داد: با تخصیص اعتبارات لازم از سوی اعضای محترم شورای شهر و تلاش مجموعه معاونت فنی عمرانی شهرداری، در حال حاضر مشکل آبگرفتگی در تعداد زیادی از نقاط شهر مرتفع گردیده و در روزهای بارانی عبور و مرور شهروندان دچار خلل جدی نمی‌شود، لکن تا رسیدن به نقطه ایده‌آل و تکمیل شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در تمامی نقاط سطح شهر فاصله داریم.

مهندس دابوئیان  به پروژه های اجراشده در سال جاری پرداخت و تصریح کرد:

احداث شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در بعضی از خیابان‌ها به اتمام رسیده و در خیابان کتی شرقی(خداداد ۳۰) در حال اجراست که در ماه‌های آینده تکمیل می‌شود. 

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *