پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

لزوم بروزرسانی تجهیزات آتش نشانی بابل

عضو شورای اسلامی شهر بابل بر لزوم بروزرسانی آتش نشانی بابل به تجهیزات جدید تاکید کرد.‏

حسین بیژنی در شانزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر بابل، با بیان اینکه وضعیت امکانات و تجهیزات در سازمان آتش نشانی بابل؛ در سال‌های اخیر نسبت به گذشته در سطح استان و شهرستان مجهزتر شده است، اظهار کرد: این تجهیزات با توجه به توسعه ساخت و سازهای شهری، توان عملیاتی و انتظارات موجود از سازمان آتش نشانی بابل که حوزه عملیاتی آن فراتر از شهر و در سطح شهرستان و در مواقع نیاز در سطح استان می‌باشد، مطلوب نبوده و نیاز به پیگیری در راستای تقویت و بروز رسانی و رفع نقایص موجود دارد.

وی افزود: با توجه به اهمیت شغل آتش نشانان و با عنایت به اینکه این عزیزان در همه حال آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند، باید امکانات لازم برای آنها فراهم شود.

عضو شورای اسلامی شهر بابل با اشاره به اینکه هر برخوردی در مجموعه شهرداری علی‌الخصوص در بخش سد معبر باید قانونی انجام شده و از برخورد سلیقه‌ایخودداری شود، گفت: شهرداری در این موضوع قانونمند رفتار کرده و اجازه اعمال نفوذ ندهد.

بیژنی با اشاره به اینکه ساماندهی و بهینه سازی استفاده از نیروها در شهرداری و مجموعه شورا همواره مورد تاکید بوده است، گفت: این امر مانع از بروز بسیاری از بی‌نظمی‌ها خواهد شد؛ همچنین حضور مشاور در مباحث کمیسیون‌های تخصصی شورا امری ضروری و حائز اهمیت بوده و می‌تواند در خروجی برنامه‌های مدیریت شهری مؤثر واقع شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *