پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو
کرونا

آخرین آمار کرونا در بابل و مازندران

آخرین آمار کرونا در مازندران| از ثبت ۳ فوتی کرونایی تا شناسایی ۷۳ بیمار جدید

 

در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۷۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به  ۲۹۷ نفر رسید که از این تعداد ۶۱ نفر بدحال هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ۶۲ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۶۵ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

هم اکنون ۲۴۵ بیمار بعلت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۵۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۵۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ بیمار جدید بستری و ۶ بیمار هم ترخیص شدند.

همچنین ۱۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۷۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به  ۲۹۷ نفر رسید که از این تعداد ۶۱ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته ۳ مورد فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش شده است.

به گزارش فارس، آبریزش بینی، گلودرد، سردرد، سرفه‌های مداوم و خستگی به عنوان رایج‌ترین علائم زیرسویه‌های BA.۵ ویروس کرونا بوده که تکمیل واکسیناسیون، ماسک زدن، استقرار تهویه مناسب در اماکن سربسته، رعایت و مراقبت‌های بهداشتی است.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *