پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

آموزش گروهی به ۱۴۰نفر از فرزندان مددجویان منطقه بندپی

آموزش گروهی به ۱۴۰نفر از فرزندان مددجویان منطقه بندپی

     آموزش گروهی به ۱۴۰نفر از فرزندان مددجویان منطقه بندپی ارائه شد
رئیس کمیته امداد بندپی با بیان اینکه در شرایط کنونی یکی از مهم ترین راههای اشتغال زایی اصولی و حل معضل بیکاری توجه ویژه به مقوله آموزش مهارت می باشد، گفت:آموزش گروهی برای ۱۴۰ نفر از فرزندان مددجوی تحت حمایت در این منطقه بند پی بابل برگزار شد.
خبرگزاری شبستان؛ مهدی رحمن زاده، با بیان اینکه سه هزار و ۴۲۰خانوار در منطقه بندپی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، اظهار کرد: توانمندسازی مددجویان از ماموریت های اصلی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) است.

رئیس کمیته امداد بند پی با بیان اینکه کمیته امداد هرساله در بحث آموزش مددجویان اقدامات زیادی انجام می‌دهد که در این خصوص فرزندان آن ‌ها نیز از دوره ‌های آموزشی فنی و حرفه ‌ای و مهارت ‌آموزی برخوردار می شوند، گفت: آموزش گروهی برای 140  نفر از فرزندان مددجوی تحت حمایت در این منطقه برگزار شد.

وی افزود: این دوره آموزش گروهی برای فرزندان مددجو در مقطع ابتدایی دوم، متوسطه اول، متوسطه دوم  و دانشجویان  با موضوع  پیشگیری از اعتیاد، آسیب های اجتماعی و  آموزش مهارت های زندگی برگزار شده‌است.

رحمن زاده با بیان اینکه در شرایط کنونی یکی از مهم ترین راههای اشتغال زایی اصولی و حل معضل بیکاری توجه ویژه به مقوله آموزش مهارت می باشد، تصریح کرد: هدف از ارائه خدمات به مددجویان تحت حمایت، توانمند سازی آنان است.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *