پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو
بیمار کرونایی

تداوم روز‌های بدون فوتی کرونایی در بابل و مازندران

تداوم روز‌های بدون فوتی کرونایی در مازندران

    مجموع بیماران بستری در مراکز درمانی استان به ۶۲ نفر رسید.

شمال نیوز؛ ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ بیمار تازه مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری و ۳۱ بیمار کرونایی مرخص شدند.
مجموع بیماران مبتلا به کرونا ویروس بستری در مراکز درمانی مازندران به ۶۲ نفر رسید که از این تعداد ۲۰ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. در این مدت موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان به ثبت نرسید.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران: افزایش شمار ترخیص شدگان کرونایی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۳۰ نفر ترخیص شدند.
دکتر فرهاد غلامی با اشاره به ثبت بدون فوتی کرونایی در این مدت، مجموع بیماران بستری مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه را ۵۹ نفر اعلام کردو افزود: از این شمار ۱۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل، بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک به ویژه در محیط بسته و تکمیل دوره واکسیناسیون تاکید کردند.

دانشگاه علوم پزشکی بابل: روز بدون فوتی کرونایی
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به اینکه ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید بیمار مبتلا به کرونا در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه ثبت شده گفت: در این مدت یک مورد ترخیصی بیمار کرونایی ثبت شده است.
دکتر سید علی مظفر پور خوشرودی با بیان اینکه اکنون ۳ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند، افزود: از این تعداد یک بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی بستری است.
او گفت: شبانه روز گذشته، موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل ثبت نشد.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *