پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

تداوم روز سفید کرونایی در بابل و مازندران

تداوم روز سفید کرونایی در بابل و مازندران

     تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۴ بیمار کرونایی جدید، به ۶۰ نفر رسید که از این تعداد ۲۱ نفر بدحال هستند.

 خبرگزاری فارس؛ شبانه‌روز گذشته هم در استان مازندران روزی بدون فوتی کرونایی همراه با ادامه روند کاهشی موارد ابتلا در استان تجربه کردیم.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد بیمار ۲۲ نفر مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۱۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد. هم اکنون ۵۲ بیمار بعلت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۱۷ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۲بیمار جدید بستری و ۳ بیمار هم ترخیص شد. همچنین ۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۴ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۶۰ نفر رسید که از این تعداد ۲۱ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته موردی از فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش نشده است.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *