پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو
پینگ پنگ

مسابقات جایزه بزرگ تنیس روی میز در بابل برگزار می‌شود

رئیس هیئت تنیس روی میز مازندران، از برگزاری نخستین دوره مسابقات تنیس روی میزجایزه بزرگ نوشاد کاپ به میزبانی این هیئت درشهرستان بابل زادگان نابغه تنیس روی میز ایران خبر داد.

 

خبرگزاری مهر: رضا حبیب نژاد عصر شنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: جام نخستین دوره این مسابقات نیز با حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز، مدیرکل ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان شهرستانی رونمایی و پرده برداری شد.

وی افزود: نخستین دوره مسابقات جایزه بزرگ نوشادکاپ روزهای ۱۴ تا ۱۶ تیرماه در شهرستان بابل برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت تنیس روی میز مازندران ادامه داد: با توجه به برگزاری نخستین دوره این مسابقات، سعی شده در سطح ملی با حضور برترین‌های این رشته در بخش مردان و به صورت آزاد برگزار شود.

حبیب نژاد، به تعیین جایزه بیش از ۵۰۰ میلیون ریالی از سوی برگزارکنندگان مسابقات جایزه بزرگ نوشاد کاپ اشاره کرد و ادامه داد: به نفرات نخست این مسابقات ۲۰۰ میلیون، نفر دوم ۱۵ و نفر سوم نیز ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

وی اضافه کرد: برگزاری این رویداد مهم ورزشی در مازندران در تکریم و قدردانی از سال‌ها تلاش و افتخار آفرینی های برداران عالمیان است و امیدواریم که این مسابقات در تقویم رسمی فدراسیون نیز ثبت و همه سال‌ها برگزار شود.

رئیس هیئت تنیس روی میز مازندران ادامه داد: تمهیدات لازم برای برگزاری این مسابقات با تشکیل ستاد وکمیته‌های مختلف در سطح استان و شهرستان بابل فراهم شده و امیدواریم این مسابقات در سطح بالایی برگزار شود.

حبیب نژاد پیش بینی کرد، برای نخستین دوره این مسابقات دست کم ۱۰۰ ورزشکار تنیس روی میز کشور شرکت کنند.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *