پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

معارفه بخشداران جدید لاله آباد و بندپی غربی بابل

معارفه بخشداران جدید لاله آباد و بندپی غربی بابل

     معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل با اشاره به اینکه با نگاه اداری مشکل مردم حل نخواهد شد، گفت: برای گره گشایی از کار مردم نیاز به مدیران جهادی و انقلابی هستیم.

خبرگزاری موج مازندران؛ قاسم عزیززاده گرجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در مراسم تودیع و معارفه بخشداران جدید لاله آباد و بندپی غربی با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در وصیت نامه‌های شهدا به چشم می خورد توصیه به مسئولان برای خدمت بی منت به مردم است.

وی با بیان اینکه روحیه خدمتگذاری به مردم در اولویت مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان باشد، ادامه داد: امیدواریم در خدمت گذاری به مردم در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری مؤثر و مفید باشیم.

فرماندار ویژه شهرستان بابل با اشاره به اینکه در انقلاب اسلامی کسی که می‌خواهد مسئولیتی را بپذیرد باید دارای ویژگی‌ باشد، گفت: ما نیاز به مدیرانی داریم که دارای روحیه جهادی و تفکرات انقلابی باشند.

دکتر عزیززاده گرجی بیان داشت: هر جا مدیریت جهادی و انقلابی اتفاق افتاد کارها به خوبی پیش رفت و مشکل مردم حل شد.

وی افزود: برای حل مشکلات مردم باید جهادی عمل کرد و مدیران دستگاه اجرایی باید دلسوز و متعهد به مردم و نظام باشند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل ابراز داشت: حضرت امام خمینی(ره) از همان روزهای اول انقلاب و پیرو آن بیانات مقام معظم رهبری این بوده و هست که پیشرفت و سازندگی در کشور، بدون مشارکت مردم امکان پذیر نمی باشد و به این علت، یکی از اصول اولیه و ویژگی های اساسی مدیریت جهادی، مشارکت و حضور مردمی و یا به تعبیر رهبر معظم انقلاب، عزم ملی می‌باشد.

وی تصریح کرد: مردم در گروه های گوناگون مردمی با اراده و عزم راسخ ملّی می توانند نقش آفرینی کنند و مسئولین هم برای اینکه بتوانند کار را به درستی پیش ببرند، احتیاج به پشتیبانی مردم دارند.

گفتنی است در پایان مراسمات امروز از زحمات رعیتی و حسین نژاد تقدیر و پیمان باباگل زاده و سید ذکریا علوی به عنوان بخشداران جدید بندپی غربی و لاله آباد معارفه شدند.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *