پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

نماینده مردم بابل: محور اصلی اقدامات مجلس و دولت، حل مشکلات معیشتی مردم

نماینده مردم بابل: باید محور اصلی اقدامات مجلس و دولت حل مشکلات معیشتی مردم باشد

     قوای سه‌گانه در مسیر وحدت و انسجام برای تحول در زندگی مردم و معیشت آنها تلاش می‌کنند
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، گفت: مجلس، دولت و قوه قضائیه یک کاسه و یک جهت و در مسیر وحدت و انسجام زیر نظر مقام معظم رهبری برای تحول در زندگی مردم و معیشت آنها تلاش می‌کنند.

خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی سعادتی بیشه سری، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در نشست علنی  سه‌شنبه 19مهرماه مجلس ضمن تشکر از حضور ملت برای پایان بخشیدن به فتنه جدید، گفت: باید از بیانات مقام معظم رهبری صمیمانه از طرف نمایندگان مردم مجلس شورای اسلامی و ملت بزرگ ایران تشکر کنم. دنیا بداند که ایران عزیز و انقلاب اسلامی ما این درخت تنومند و شجره طیبه، به برکت خون شهیدان و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری بیدی نیست که بر اثر این بادها خم به ابرو بیاورد. به تعبیر امام خمینی (ره) این پرچم را حتما به دست صاحب اصلی انقلاب، آقا امام زمان (عج) می‌سپاریم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، گفت: مجلس، دولت و قوه قضائیه یک کاسه و یک جهت و در مسیر وحدت و انسجام زیر نظر مقام معظم رهبری برای تحول در زندگی مردم و معیشت آنها تلاش می‌کنند.

سعادتی بیشه سری، عنوان کرد: در نشست با معاون اول رئیس جمهور اشاره کردم که باید محور اصلی اقدامات مجلس و دولت حل مشکلات معیشتی مردم باشد و با رانت خواران و زیادی خواهان که عامل اصلی فضای موجود هستند برخورد کنند.  

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه هرچه زودتر وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شود زیرا از نظر اقتصادی، اجتماعی، اشتغال و توجه به پا برهنه‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، ادامه داد: در حوزه‌های صنعت و کشاورزی باید به تولیدکنندگان توجه کنیم. متاسفانه به کشاورزان ظلم شده است. علی رغم بالا بودن قیمت میوه در بازار نارنگی بر روی درخت با قیمت 3 هزار تومان و پرتقال هر کیلوگرم 5 هزار تومان خریداری می‌شود که باید افزایش پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه قیمت خرید برنج با تاخیر اعلام می‌شود، عنوان کرد: باید از کشاورزانی که بیمه آنها نیز پرداخت نشده حمایت شود. امیدوارم وزارت نیرو سریع‌تر به مسائل و مشکلات زیرساختی استان و شهرستان اینجانب در زمینه آب سرب، فاضلاب ، سد سرجاز رود و نسبت اتمام کار آبرسانی به شهرهای گروه (الف) اقدام کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، گفت: امیدوارم باتوجه به حساسیت مجلس و پیگیری‌های مداوم برای حل مسائل معیشتی مردم شاهد این باشیم با تصمیمات مجلس و اجرای دقیق دولت و استانداران بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به ملت و کشور ارائه کنیم./

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *