پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو
بیمار کرونایی

وضعیت کرونا در بابل و مازندران

وضعیت کرونا در بابل و مازندران| از کرونایی شدن ۱۱۷ مازندرانی تا ادامه سریال فوتی‌ها

     تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۳۹ بیمار کرونایی جدید، به ۱۱۷ نفر رسید که از این تعداد ۳۰ نفر بدحال هستند.

خبرگزاری فارس: متاسفانه پیک جدید کرونا در سایه فراموشی پروتکل‌های بهداشتی از راه رسید و آژیر خطر موج هشتم را به صدا درآورد و این روزها شاهد افزایش شمار مبتلایان و از همه نگران‌کننده‌تر ادامه سریال فوتی‌های کرونایی در استان مازندران هستیم. 

همچنین طی ۲۴ساعت گذشته نیز تعداد بیمار ۳۱ نفر مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند. طی این مدت تعداد ۳۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد. هم اکنون ۸۱ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۱۷ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند. 

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در حال حاضر ۳۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۸ بیمار جدید بستری و ۳ بیمار هم ترخیص شد. همچنین ۱۳ بیمار هم در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری است‌.

  براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۳۹ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۱۱۷  نفر رسید که از این تعداد ۳۰ نفر بدحال هستند.

 طی شبانه‌روز گذشته یک مورد فوتی براثر کرونا در استان مازندران گزارش شده است. 

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *