پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

کرونا در بابل و مازندران

ثبت یک فوتی کرونایی ۲۴ ساعت گذشته در مازندران

      در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۶۷ نفر رسید که از این تعداد ۱۸ نفر بدحال هستند.

خبرگزاری فارس؛ روزهای کرونایی درحالی ادامه دارد که شاهد افزایش مناطق آبی در مازندران هستیم.

براساس آخرین اطلاع رسانی رنگ‌بندی کرونایی مناطق مختلف کشور از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت۱۵ شهرستان در وضعیت آبی و ۷ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند و کماکان شهرستان‌‌های با وضعیت قرمز و نارنجی نداریم.

طی ۲۴ساعت گذشته نیز تعداد بیمار ۲۱ نفر مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۲۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم اکنون ۶۲ بیمار بعلت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۱۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار جدید بستری و یک بیمار هم ترخیص شد.

همچنین ۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل  به ۶۷ نفر رسید که از این تعداد ۱۸ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته یک مورد از فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش شده است.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *