پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

کرونا در بابل و مازندران

جدال ۱۳۷ مازندرانی با ویروس کرونا

     تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۵ بیمار کرونایی جدید، به ۱۳۷ نفر رسید که از این تعداد ۳۴ نفر بدحال هستند.

خبرگزاری فارس: شاهد ادامه روزهای پرتب و تاب کرونایی در استان هستیم،  هم‌اکنون ۱۰۴ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۲۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد بیمار ۱۹ نفر مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند. طی این مدت تعداد ۲۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در حال حاضر ۳۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار جدید بستری و ۷ بیمار هم ترخیص شد. همچنین ۹ بیمار هم در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری است‌.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۵ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۱۳۷ نفر رسید که از این تعداد ۳۴ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته یک مورد فوتی براثر کرونا در استان مازندران گزارش شده است.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *