پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

کرونا در بابل و مازندران

کرونا در بابل و مازندران

     در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۰ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۶۸ نفر رسید که از این تعداد ۱۶ نفر بدحال هستند.

خبرگزاری فارس؛ روزهای بدون فوتی با ادامه روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونایی در استان سپری می‌شود درحالی‌که وارد فصل پاییز شدیم و از این پس نگرانی‌‌ها باتوجه به فصل سرد بیشتر می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد بیمار ۱۹ نفر مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۱۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.هم اکنون ۶۲ بیمار بعلت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۱۳ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار جدید بستری و هیچ بیمار هم ترخیص نشد. همچنین ۳ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۰ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۶۸ نفر رسید که از این تعداد ۱۶ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته موردی از فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش نشده است.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *