پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

تداوم روز‌های بدون مرگ ناشی از کرونا در بابل و مازندران

موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ شبانه روز گذشته در مراکز درمانی مازندران ثبت نشده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: با بستری شدن ۳۴ بیمار تازه مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان به ۱۳۸ بیمار رسید که ۳۹ بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

۲۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ نیز در ۲۴ ساعت گذشته با بهبودی نسبی از بیمارستان مرخص شدند و موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ ثبت نشده است.

بستری ۲۹ بیمار مبتلا به کرونا در مازندران

دکتر فرهاد غلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۹ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بستری و ۱۵ نفر ترخیص شدند.

۹۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ اکنون در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند که ۲۶ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه قرار دارند

بستری ۵ بیمار مبتلا به کرونا در بابل

دکتر سید علی مظفر پور خوشرودی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل هم گفت: ۵ بیمار مبتلا به کرونای ۲۴ ساعت گذشته در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه بستری و ۷ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل ۴۴نفر است که ۱۳بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

یک هفته اخیر موردی از فوت بر اثر کرونا در مازندران ثبت نشده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *