پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

امضای تفاهم نامه همکاری سایپا و دانشگاه نوشیروانی بابل

امضای تفاهم نامه همکاری مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

     تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودروسازی سایپا و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برای تولید خودرو شاهین هیبریدی منعقد شد.

    به گزارش خبرگزاری آنا، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودروسازی سایپا و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برای تولید خودرو شاهین هیبریدی منعقد شد.

    گنجی رئیس این دانشگاه در آیین امضای این تفاهم‌نامه همکاری مشترک گفت: از مدیر عامل شرکت سایپا و مسئولان وزارت علوم قدردانی می کنم که زمینه این همکاری را فراهم کردند.

    وی افزود: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در ۶ سال متوالی رتبه یک را در میان دانشگاه‌های کشور از نظر رتبه‌بندی تایمز و دیگر نمایه های رتبه‌بندی کسب کرده است و این دانشگاه از ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است. ولی می خواهیم در زمینه فناوری و ارتباط با صنعت هم جایگاه خوبی داشته باشیم.

    محمد علی تیموری مدیرعامل سایپا در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودروسازی سایپا گفت: آمادگی ارتباط با تمام دانشگاه‌ها را داریم تا بتوانیم از تفکر دانش بنیان بودن دانشگاه‌ها استفاده کنیم.

    وی افزود: بالاترین سطح دانش در دانشگاه‌های کشور هست و امیدوارم دانشگاه‌ها با مسائل روز صنعت آشنا شوند و صنعت هم با توانایی های دانشگاه‌ها اشنا شود.

    وی تاکید کرد: کیفیت صنعت بدون کمک دانشگاه امکان پذیر نیست، اما دانشگاه باید در بطن صنعت قرار بگیرد تا مسائل آینده را شناسایی کند.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *