پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

رفع مشکل قطع ارتباطات در بابل و 3 شهرستان مازندران

رفع مشکل قطع ارتباطات در بابل و 3 شهرستان مازندران

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از رفع مشکل قطع ارتباطات در ۴ شهرستان خبر داد.

 

باشگاه خبرنگاران: اسماعیل اعزی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران ضمن اعلام آمادگی کامل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نسبت به رسیدگی فوری به مشکلات ثبت شده در سامانه ۱۹۵، گفت:مشکل قطع  ارتباط ۴ شهرستان استان به واسطه قطعی فیبر نوری مسیر بابل به قائمشهر، توسط تیم‌های فنی مستقر در استان رفع شد.

او افزود: مسیر شبکه فیبر نوری در ۱۵ کیلومتری مسیر شهرستان بابل به قائمشهر ظهر امروز قطع شد که موجب اختلال شبکه اینترنت ثابت و همراه در چهار شهرستان بابل، قائمشهر، ساری و نکاء گردید که با تلاش به موقع تیم‌های فنی و تخصصی زیرساخت استان و مخابرات منطقه مازندران مشکل قطعی مسیر فیبر شناسایی و مرتفع شد.

اعزی با اشاره به قطعی تعدادی از سایت‌های تلفن همراه در برخی از نقاط، گفت: به جهت قطعی مسیر فیبر و اختلال موجود در شبکه‌های ارتباطی برخی از سایت‌های منصوبه در این شهرستان‌ها دچار اختلال شد که طی بررسی‌های بعمل آمده که این سایت‌ها پس از رفع مشکل مجددا به شبکه ارتباطی متصل شدند.

او افزود: مردم استان می‌توانند در صورت بروز مشکلات ارتباطی در مناطق مسکونی خود، با شماره تلفن ۱۹۵ تماس بگیرند و یا درخواست خود در سایت اینترنتی به آدرس https://۱۹۵.cra.ir ثبت نمایند تا همکاران ما در حوزه مخابرات منطقه مازندران و اپراتور‌های تلفن همراه نسبت به رفع مشکلات موجود در کمترین زمان ممکن اقدام کنند.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *