پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

سرپرست فرمانداری بابل معرفی شد

علی پیرفلک مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران به عنوان سرپرست جدید فرمانداری بابل معرفی شد.

 

خبرگزاری ایرنا: علی پیر فلک سرپرست جدید فرمانداری بابل جایگزین قاسم عزیز زاده گرجی شد که از ۳۰ مهرماه امسال به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران انتخاب شده بود که همزمان فرماندار بابل هم بود.

استاندار مازندران در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری بابل گفت: اگر ملت ایران امروز در امنیت کامل هستند این امر مرهون خون پاک شهدا و پشتوانه مردمی است.

سید محمود حسینی پور اظهار داشت: قانون جایگاه مهمی برای فرماندار قائل است که علاوه بر مسولیت اجرایی وظیفه حاکمیتی در شهرستان دارد.

وی با بیان اینکه وظیفه فرماندار در شهرستان چند بعدی است، بیان داشت: فرماندار باید با تعامل با مسوولان و امام جمعه شهر کارهای مردم را به خوبی انجام دهد.حسینی پور ادامه داد: بر اساس آموزه های اسلامی فرمانداران وظیفه سنگینی بر دوش دارند که خدمت صادقانه مهمترین رکن آن است.

استاندار مازندران اظهار داشت: فرصت خدمت گذاری به مردم کم است و باید از این فرصت برای خدمت به مردم بهره گرفت. این مقام مسوول تصریح کرد: آقای عزیز گرجی یکی از مردمی ترین فرمانداران دولت سیزدهم در مازندران بود و آقای پیر فلک از جمله فرماندار با تجربه است که باید با همدلی کارهای مردم را انجام دهیم.

قاسم عزیززاده گرجی فرماندار سابق بابل از ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ تاکنون به عنوان فرماندار در بابل خدمت کرد.

پیر فلک که سابقه فرماندار سوادکوه شمالی، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران را در کارنامه خود دارد جایگزین عزیز زاده گرجی شد. پیرفلک ششم مهرماه سال جاری به سمت مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران منصوب شده بود.

شهرستان ۶۰۰ هزار نفری بابل به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرستان مازندارن داری ۶ بخش و هفت شهر است.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *