پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو
کرونا

کرونا در بابل و مازندران 

کرونا در بابل و مازندران

کاهش مناطق آبی و افزایش مناطق نسبتا” پرخطر کرونایی، نشان می‌دهد کرونا در مازندران مجددا در حال قدرت گرفتن است.

خبرگزاری فارس؛ براساس آخرین اطلاع‌رسانی رنگ‌بندی کرونایی مناطق مختلف کشور از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، کاهش مناطق آبی و افزایش مناطق نسبتا” پرخطر کرونایی، نشان می‌دهد کرونا در مازندران مجددا در حال قدرت گرفتن است.

بر این اساس از ۲۴ مهر ماه، ۹ شهرستان شامل  بهشهر، سیمرغ، بابل، آمل، بابلسر، نور، محمودآباد ، نوشهر و تنکابن در وضعیت آبی و ۱۳ شهرستان استان ازجمله گلوگاه، نکا، میاندورود، ساری، قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی، فریدونکنار ، چالوس، کلاردشت، عباس آباد و رامسر در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند و کماکان شهرستان‌‌های وضعیت قرمز و نارنجی نداریم.
طی ۲۴ساعت گذشته نیز تعداد بیمار ۱۶ نفر مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد. هم اکنون ۴۷ بیمار بعلت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۱۷ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار جدیدی بستری نشد و ۲ بیمار هم ترخیص شد. همچنین ۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۶ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۵۶ نفر رسید که از این تعداد ۱۹ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته هیچ موردی از فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش نشده است.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *