پرسجو / پِرسِجو
پرسجو / پِرسِجو

دانشگاه آزاد میزبان دومین یادواره ۹۰ شهید بسیج ادارات بابل

دانشگاه آزاد میزبان دومین یادواره ۹۰ شهید بسیج ادارات بابل

      دومین یادواره شهدای بسیج ادارات شهرستان بابل و دو تن از شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

  خبرگزاری آنا: دومین یادواره ۹۰ شهید بسیج ادارات شهرستان بابل و دو تن از شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بابل به مناسبت هفته بسیج  با حضور رؤسای ادارات و نهادها، خانواده‌های معزز شهدا، استادان دانشگاه، بسیج دانشجویی، بخشداران، فرماندهان بسیج ادارات و نهاد‌های شهرستان بابل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار شد.

معاون وزیر کشور در این مراسم اظهار کرد: بسیج نماد انقلابی، ابتکار و تفکر برخواسته از حضرت امام خمینی(ره) بود که در عوامل شکل‌گیری انقلاب اسلامی تشکیل شد.

ابوطالب شفقت بیان کرد: بسیجیان جان‌برکف در همه دوران انقلاب اسلامی به‌ویژه هشت سال دفاع مقدس با عشق به امام(ره) و رهبر فرزانه انقلاب با بصیرت و شجاعت در همه صحنه‌ها حضور فعال داشته‌اند. خدمت به مردم در زمان‌های حساس و عشق به ولایت و پاسداری از انقلاب اسلامی مهم‌ترین اهداف بسیجی کارآمد و مؤمن است.

به گزارش آنا، پیش از آغاز مراسم آیین غبارروبی و عطرافشانی با حضور معاون وزیر و اعضای شورای اداری شهرستان بابل در یادمان شهدای دانشگاه آزاد اسلامی همراه گلاب‌پاشی و نثار گل برگزار شد.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *